Aizdevums, kas ietaupa naudu?

Author: Redaktors
2012. gada 23. augusts

Dzirdot vārdu aizdevums mūsos raisās domas, kas pirmajā mirklī nebūt nesaistās ar ietaupījumu, vai ne? Bet, piekritīsiet taču, ka tas ir interesants jautājums – vai aizdevums tiešām var ietaupīt mūsu naudu?

Aizdevums ietaupa mūsu laiku, bet laiks, kā tas tik bieži ir dzirdēts, var tikt vērtēts naudas izteiksmē. Aizdevums ir mūsu iespēja jau tūlīt atrisināt kādu situāciju, kas var dot mums papildu laiku, piemēram, sava biznesa attīstīšanai vai svarīgam projektam algotā darba vietā. Tas ļaus mums nopelnīt vairāk un parādīt sevi labāk, tā radot lielākas perspektīvas nākotnē.

Aizdevums ietaupa mūsu naudu, ja palīdz mums segt kavētus maksājumus – pavisam vienkārši – mēs norēķināmies tagad par summu, ko esam parādā, un turpinām atmaksu pēc noteikta grafika, kas atbrīvo no soda procentiem.

Aizdevums ietaupa mūsu naudu tādā veidā, ka uzņemtās saistības rosina mūs lielākā mērā plānot savas finanses. Regulārs maksājums organizē mūsu naudas tēriņus labāk, kā krājkasīte, ko vienmēr varam atvērt, lai īstenotu kādu acumirklīgu sapni.

Aizdevums ietaupa mūsu naudu, jo pats par sevi liek atbildīgāk izvērtēt pirkumu – rosina mūs salīdzināt dažādus piedāvājumus un to izmaksas. Piemēram, ja vēlamies iegādāties dzīvokli. Tāpat – aizdevuma izvēle ir uzdevums rast sev izdevīgāko kredīta risinājumu. Izvēlēties savām iespējām atbilstošu ikmēneša maksājumu un izdevīgāko procentu likmi.

Uzzini jau šodien, kā aizdevums var ietaupīt tieši tavu naudu!


Leave a Reply