Dzīvokļu iespējas mūsu pilsētā

Author: Nina Saveljeva
2012. gada 23. oktobris

Jūs atbraucāt uz Rīgu no citas pilsētas vai valsts, un Jums nav, kur dzīvot? Tad pareizais solis būs dzīvokļu īre.

dzīvokļu īreRīga piedāvā daudz dzīvokļu īres iespējas. Vispirms Jums ir jāizvēlas rajons, kurā būs patīkami dzīvot. Protams, tas ir atkarīgs no mērķa, kādu un kur tieši Jūs plānojat realizēt Rīgā. Rīgā ir daudz dažādu dzīvokļa tipu un cenu variantu.

Visu pilsētu uzreiz var sadalīt četros segmentos. Divi segmenti Daugavas labajā pusē un divi kreisajā. Kreisās puses rajonus parasti sauc par Pārdaugavas rajoniem.

Ja Jums ir nepieciešamība dzīvot pilsētas centrā, tad var izvēlēties dzīvokļus centra rajonā. Parasti tie maksā dārgāk, nekā tie paši dzīvokļi guļamrajonos.

Ir arī iespēja izīrēt dzīvokli visskaistākajā Rīgas rajonā, ko sauc par Kluso centru. Šeit atrodas unikāla arhitektūra, kuru ierodas apskatīt tūristi. Tās ir Jūgendstila pērles. Rajons atrodas divdesmit minūtēs nākot no Vecrīgas.

Bet patīkama situācija ir arī guļamrajonos. Tur ir daudz mierīgāk. Laiks, kuru Jūs tērēsiet ceļā uz centru parasti aizņem no 20 līdz 45 minūtēm, braucot ar sabiedrisko transportu. Dzīvokļu īres cenu piedāvājums guļamrajonos būs arī daudz patīkamāks Jūsu makam.


Leave a Reply