2012. gada 28. septembris

Kad plānojam atpūtas braucienus, mūsu fantāzija nereti pārsniedz mūsu finansiālās iespējas. Te nu ir vieta un laiks parunāt par kredītiem, kas var tiešā vārdu nozīmē pacelt mūs spārnos.brīvdienu kredīti

Aizņemšanās pašam no sevis – tie ir kredīti, ko izsniedzam paši no saviem ietaupījumiem vai drošības naudas, kas paredzēta, piemēram, pēkšņam auto remontam vai citas sadzīviskas kataklizmas novēršanai.

Aizņemšanās no radiniekiem – kredīti, ko nereti mums izsniedz pat tad, ja tos nemaz neprasām. Sākot no desmitnieka, ko omīte paglabājusi zeķē un kas pusaudzim dod iespēju nedēļas nogali pavadīt ar iemīļoto meiteni, un beidzot ar jau lielākām summām, kas var kalpot kā daļa no kāda sapņa realizācijas vai kā atbalsts, ja esat saņēmuši loterijas laimestu ar avio biļetēm, bet pārējās izmaksas segt nespējat.

Aizņemšanās no kredītiestādēm – klasiskie kredīti, kas pieejami gan izmantojot savas bankas pakalpojumus, gan izvēloties kādu citu to sniedzēju. Turklāt – kredītu iespējas ir tik dažādas, ka daļā gadījumu tos var saņemt pat nepilnas stundas laikā.


Leave a Reply